Březen 2008

Lucka a Tomáš Savka

30. března 2008 v 14:25 | B.A.R.Č.A. |  Lucka a jiné celebrity

Podpořme Boty proti lásce

29. března 2008 v 19:15 | B.A.R.Č.A. |  Podpořme Lucku
Ahojky,hlasuj pro Lucčinou písničku Boty proti lásce...

HLASUJ ZDE


Podpořme Lucku na Čt1

29. března 2008 v 19:07 | B.A.R.Č.A. |  Podpořme Lucku
ANKETA OBJEV ROKU, SKLADBA ROKU, SKUPINA ROKU, ZPĚVAČKA ROKU A ZPĚVÁK ROKU 2007
Nominace vzešly (stejně jako vloni) z prvního (korespondenčního) kola, kdy diváci Medúzy hlasovali mailem či poštou pro kohokoli v každé z pěti kategorií. Po 14 dnech jsme hlasy sečetli a trojice s nejvyšším počtem hlasů z 1. kola zveřejňujeme zde. Nyní můžete vybírat pouze z těchto nominovaných trojic a to vždy pouze pro jednoho z každé kategorie. Hlasovat můžete od půlnoci 27.3.2008 do půlnoci 24.4.2008.
HLASUJ ZDE
*ZDROJ: www.ceskatelevize.cz

Mýdlo po noční (tříletá Lucinka)

29. března 2008 v 18:56 | B.A.R.Č.A. |  Různá videa
Tuhle písničku sice nezpívá Lucka,ale celou dobu tam jí rohlík a pije čaj....Nejlepší je na konci,když se směje...

Čemu se asi směje

29. března 2008 v 17:31 | B.A.R.Č.A. |  Trapasy
Tuto fotku nazval BLESK jako foto týdne....já sama si myslím,že je super....
Zvláštní je,že se Lucka,prý údajně začala smát sama od sebe a nikdo vedle ní nebyl.....akorát fotografovééé

Nové album se bude jmenovat FÉNIX

29. března 2008 v 17:20 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
Jednou jsem šla na oficiální stránky Lucie a náhodou jsem si přečetla co tam napsala......
Ahoj!
Mám pro vás trochu novinek před vydáním cédéčka :-), které se jmenuje …FÉNIX. Bude to dvojCD. A právě proto, že připravujeme trochu víc věcí než obvykle, musíte ještě chvilinku počkat :-) Samozřejmě bude všechno v češtině, protože tak mě baví zpívat nejvíc :-)
Už se nemůžu dočkat, až všechno uslyšíte. Takže jdu do studia, ať už máme hotovo :-)
Vaše Lucka
* Zdroj www.lucievondrackova.cz

Životopis

7. března 2008 v 17:16 | barush-qaa |  Životopis
Lucka se narodila 8. března 1980. Vyrůstala s rodiči a mladším bratrem Davidem v Praze, kdetaké navštěvovala jazykovou základní školu. Od malička se věnovala spoustě koníčkům - závodně tančila, navštěvovala balet a gymnastiku, učila se stepovat, zpívala a pilně studovala cizí řeči.
Svůj ohromný talent využila poprvé v devíti letech, kdy jí režisér Ludvík Ráža obsadil do malé role v seriálu Území bílých králů. Další dva roky navštěvovala různé konkursy, ale bezúspěšně. Až v roce 1992 dostala malou roličku, tentokrát na divadelních prknech Národního divadla ve hře Saténový střevíček. Tento rok byl pro Lucku zlomem, protože začala pomalu a jistě získávat filmové a televizní role, například hlavní roli v seriálovém večerníčku Království květin nebo si zahrála také ve slavném seriálu pro děti Návrat Arabely. V tomto roce byl v České televizi také prvně odvysílán pořad pro děti a mládež "Marmeláda", který znamenal pro Lucku rozjezd v moderování a také jí přinesl spoustu fanoušků. Pro ty pak natočila o rok později své debutové album se stejnojmenným názvem Marmeláda.
Od roku 1993 se Lucka zapisuje divákům do paměti coby moderátorka, zpěvačka a herečka v jedné osobě. V tuto dobu si zahrála po boku Chantal Poulain v úspěšném celovečerním filmu


Hrad z písku nebo v televizním filmu Vikingové z bronských vršků, díky němuž získala cenu Zlatého dudka za nejlepší herecký výkon.
O rok později přichází na pulty Lucčino druhé album pod názvem Rok 2060. Hudbu napsal, stejně jako na prvním albu, Lucčin otec Jiří Vondráček a texty její matka Hana Sorrosová. Ti se na Lucčině hudební tvorbě podílejí konec konců dodnes. Mezitím Lucka hraje například v americkém filmu Nebeské slzy nebo v Patnáctém létě. Tehdy také nastoupila Lucka na Státní konzervatoř v Praze, kde studovala hudebně-dramatický obor.
V roce 1995 nastupuje již třetí album Atlantida, ze kterého vzešel například hit Džíny. Kromě toho dostává Lucka vedlejší roli v úspěšném filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa a o rok později ztvárňuje hlavní roli ve slovenském filmu Tu žijú levy. V roce 1996 vydává také již své čtvrté album Malá mořská víla a CD-Rom Lucka a její cesty, který zachycuje veškerou její dosavadní tvorbu.
Rok 1997 znamenal pro Lucku nový herecký rozhled. Nastupuje do divadla Rokoko a jako sedmnáctiletá hraje po boku Adama Nováka (Bylo nás pět) Shakespearovu Julii. Ta byla v podání Lucky tak úspěšná, že byla dokonce o šest let později obnovena premiéra. Navíc se Lucka konečně dočkala rolí ve svých oblíbených pohádkách, například v Kouzelném šípu nebo ve Šmankote, babičko, čaruj a také získává další zahraniční nabídky, například do amerického filmu Bohemians. O rok později obsadila Lucka další divadelní roli, tentokrát Aňu ve Višňovém sadu a také vydává další CD. To nese název The Best of English version a je výběrem toho nejlepšího, ovšem v angličtině.
Další dva roky se věnovala Lucka především divadlu, i když v tuto dobu vznikl také například úspěšný televizní film Na zámku. Až v roce 2000 vydala další nové album Manon, které už se značně lišilo od všech předchozích. Lucie má v tu dobu už delší dobu po maturitě, studuje filosofickou fakultu obor kulturologii a tím dozrává i její hudební tvorba. Přesto se nadále věnuje nejvíc divadlu. Zahrála si například v Čarodějkách ze Salemu, v Černé komedii nebo v Richardu III. V roce 2001 přibývají další divadelní role, kupříkladu úspěšná hra Na dotek a o něco později Skřivánek, a také se začíná Lucka věnovat muzikálové tvorbě. V divadle Milénium hraje hlavní roli ve Starcích na chmelu. Nadále se věnuje i pohádkám a vidět jste jí mohli například v Královském slibu.
V roce 2003 měl premiéru velice úspěšný muzikál Excalibur, kde si Lucka zahrála roli Morgany. Také jí vychází v pořadí již sedmé album May Day. O rok později je Lucka vidět v úspěšné teenagerovské komedii Karla Janáka Snowboarďáci nebo v Jakubiskově Post Coitu, kde si zahrála společně s Frankem Nerem. Velký úspěch sklidila i její hlavní role v americkém dokumentu Johanka z Arku, který se bohužel u nás nepromítal.
V roce 2005 nastupuje Lucka opět do dalšího úspěšného muzikálu, tentokrát do Landova "Tajemství". Hlavní role Elišky v Lucčině podání sklidila ze stran kritiků i diváků velký ohlas. V tomto roce také úspěšně dokončila studium na vysoké škole a právem si zasloužila titul magistra.
Rok2006 znamenal pro Lucku velký zlom v její kariéře a to především díky jejímu poslednímu albu Boomerang, které se stalo u nás jedním z nejprodávanějších. Singl Vítr obletěl všechna rádia a diskotéky a Lucka se ve své pěvecké dráze dostává více do popředí. Ani její herecké výkony nejsou zanedbatelné. Poprvé si zahrála na Shakespearovských slavnostech po boku Michala Dlouhého v Othellu nebo ve hře Bratři Karamazovi. V blízké době se také dočkáme premiéry zatím velice nadějného hudebního filmu Daniela Landy Kvaska, kde ztvárnila Lucka postavu Karin.
Dnes je Lucie jednou z předních českých zpěvaček a hereček. Přesto je to stále obyčejná holka, která ráda čte, chodí do kina a posedí s přáteli. Dorozumí se plynule čtyřmi cizími jazyky, z nichž nejbližší je jí angličtina. Stále se ráda učí nové věci a kde kdo by mohl závidět její vytrvalost, píli a nasazení.
*Zdroj:


Lucka a Juraj Jakubisko

5. března 2008 v 18:01 | B.A.R.Č.A. |  Lucka a jiné celebrity


Lucka a Mirijam Landa

5. března 2008 v 17:58 | B.A.R.Č.A. |  Lucka a jiné celebrity
Mirjam Landa a Lucka Vondráčková.

Lucka a Jiří Korn

5. března 2008 v 17:57 | B.A.R.Č.A. |  Lucka a jiné celebrity

Lucčin šatník

5. března 2008 v 17:29 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
(Všiměte si té tašky,je naní napsané Lucca)
Vysmátá Lucka Vondráčková nejvíc jede v džínovině a nesmrtelné černobílé kombinaci.
"Nej nej jsou pro mě džíny všeho druhu: roztrhané, počmárané... Sukně moc nemusím, protože chodím většinou pěšky, takže využiju spíš kalhoty. Šaty jsou fajn, ale jenom na jevišti. Na druhou stranu díky své profesi můžu nosit i to, co bych si sama nevybrala. Někdy je to docela dobrodružné a občas přijdu na to, že mi něco sedí víc, než jsem myslela.

Třeba teď při natáčení pokračování Nemocnice na kraji města nosím pořád růžovou. Fakt energetická pecka! V létě se cítím nejlíp v plavkách. Děsně ráda plavu a plavek mám určitě daleko víc než sukní. Jinak miluju bílou barvu, taky smetanovou, kávovou a pískovou. Fialová je lepší na borůvkách, na mně moc ne. Černou dám na sebe, když chci být neviditelná...

Můj šatník se moc neliší od toho, který mám na vystoupení při zpívání. Jsem ráda za sebe a posluchači mě tak berou. Nechci si hrát na nějakou móda dámu, to by se ke mně nehodilo. Nakupovat chodím docela ráda, většinou za odměnu. Když hodně makám a něco se hezky podaří, dám si za to túru po obchodech.

Boty vybírám podle pohodlnosti. Podpatky dám jenom, když není vyhnutí nebo se chci někomu moc líbit. Ale pak chodím dost legračně, takže nevím, jestli to není spíš kontraproduktivní. Z doplňků mám nejradši korále, takové ty přírodní, z kamenů nebo ze dřeva. Hezky štěrchaj a připadám si jako chodící vánoční rolnička."

Fashion faux pas:

"Myslíš něco podobného, jako bylo vypadlé prso Janet Jackson? To ne! Dávám si dost bacha, aby takové riziko nehrozilo."

Hadříky versus knihy

"Z oblečení ráda nakupuju příjemná trika, na kterých budou hezky fungovat ty všemožné serepetičky, co nosím na krku. Mám ráda pěkné pásky a dobré boty, aby vydržely hodně dlouhou chůzi.
Ze všeho nejvíc ale nakupuju knížky."
*Zdroj www.super.cz

Mirjam Landa se vrhla na Lucku!!!

5. března 2008 v 17:24 | B.A.R.Č.A. |  Bulvár

Mirjam Landa se vrhla na Lucii Vondráčkovou!

Než aby se Daniel Landa (38) po skončení obnovené premiéry svého muzikálu Tajemství věnoval své ženě Mirjam (38) a dceři Anastázii, uklidil se do kanceláře produkčního Divadla Kalich a na internetu zjišťoval sledovanost své reality show Peklo s Landou.
,,Dan je prostě takový, za ta léta jsem si už zvykla," prohlásila suše Mirijam na party po premiéře Tajemství. A zatímco Dan surfoval po netu, Mirijam se věnovala hercům muzikálu. Nejdelší dobu v její náruči setrvala zpěvačka Lucka Vondráčková
" Mirijam je úžasná žena, jsem ráda, že jsme kamarádky," tvrdí Lucka, která se s režisérkou spřátelila během natáčení filmu Kvaska. A vzhledem k tomu, že Mirijam podle Kvasky připravuje muzikál, je téměř jisté, že stejně jako ve filmu bude mít Lucka i na prknech Divadla Kalich hlavní roli.
"Samozřejmě bych byla ráda, ale zatím je předčasné o tom mluvit," říká vyhýbavě zpěvačka, která si neodpustila poznámku, že chlapa pořád nemá a ani žádného nehledá.
Návrat muzikálového dramatu Daniela Landy Tajemství na repertoár pražského Divadla Kalich doprovázelo předání multiplatinových desek za prodej CD a DVD s tímto titulem. Ke slavnostnímu aktu došlo přímo na jevišti v rámci závěrečné děkovačky za přítomnosti všech herců, ale bez účasti samotného autora, kterého zdržela práce v nahrávacím studiu na připravovaném albu. Za Landu si vzácné trofeje převzala jeho manželka, režisérka Tajemství Mirijam Landa a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek.
*Zdroj www.super.cz
o.3 HODNOŤ

4. března 2008 v 16:14 | B.A.R.Č.A. |  Módní policie-HODNOŤ
Mě se tyhle šaty teda strašně líbí a jaký je váš názor???
Hodnoťte Lucku jako ve škole 1-5
(Já sama Lucinko ti dávám 1*,protože se mi to strašně líbí....)

Neposlušná podprsenka

4. března 2008 v 16:08 | B.A.R.Č.A. |  Trapasy
Při natáčení tanečního vystoupení se Lucce nějak vymkla kontrola nad mikinou a,když začala tančit všichni uviděli její podprsenku....Naštěstí to nebyl přímý přenos a proto se to vystřihlo jenomže při natáčení tam byly fotografové a dosáhly si svého....

Lucko,neupusť to!

4. března 2008 v 15:53 | B.A.R.Č.A. |  Trapasy
Takhle Lucka vyváděla,když mela nést skleničky.....