Lucčin šatník

5. března 2008 v 17:29 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
(Všiměte si té tašky,je naní napsané Lucca)
Vysmátá Lucka Vondráčková nejvíc jede v džínovině a nesmrtelné černobílé kombinaci.
"Nej nej jsou pro mě džíny všeho druhu: roztrhané, počmárané... Sukně moc nemusím, protože chodím většinou pěšky, takže využiju spíš kalhoty. Šaty jsou fajn, ale jenom na jevišti. Na druhou stranu díky své profesi můžu nosit i to, co bych si sama nevybrala. Někdy je to docela dobrodružné a občas přijdu na to, že mi něco sedí víc, než jsem myslela.

Třeba teď při natáčení pokračování Nemocnice na kraji města nosím pořád růžovou. Fakt energetická pecka! V létě se cítím nejlíp v plavkách. Děsně ráda plavu a plavek mám určitě daleko víc než sukní. Jinak miluju bílou barvu, taky smetanovou, kávovou a pískovou. Fialová je lepší na borůvkách, na mně moc ne. Černou dám na sebe, když chci být neviditelná...

Můj šatník se moc neliší od toho, který mám na vystoupení při zpívání. Jsem ráda za sebe a posluchači mě tak berou. Nechci si hrát na nějakou móda dámu, to by se ke mně nehodilo. Nakupovat chodím docela ráda, většinou za odměnu. Když hodně makám a něco se hezky podaří, dám si za to túru po obchodech.

Boty vybírám podle pohodlnosti. Podpatky dám jenom, když není vyhnutí nebo se chci někomu moc líbit. Ale pak chodím dost legračně, takže nevím, jestli to není spíš kontraproduktivní. Z doplňků mám nejradši korále, takové ty přírodní, z kamenů nebo ze dřeva. Hezky štěrchaj a připadám si jako chodící vánoční rolnička."

Fashion faux pas:

"Myslíš něco podobného, jako bylo vypadlé prso Janet Jackson? To ne! Dávám si dost bacha, aby takové riziko nehrozilo."

Hadříky versus knihy

"Z oblečení ráda nakupuju příjemná trika, na kterých budou hezky fungovat ty všemožné serepetičky, co nosím na krku. Mám ráda pěkné pásky a dobré boty, aby vydržely hodně dlouhou chůzi.
Ze všeho nejvíc ale nakupuju knížky."
*Zdroj www.super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.