Mirjam Landa se vrhla na Lucku!!!

5. března 2008 v 17:24 | B.A.R.Č.A. |  Bulvár

Mirjam Landa se vrhla na Lucii Vondráčkovou!

Než aby se Daniel Landa (38) po skončení obnovené premiéry svého muzikálu Tajemství věnoval své ženě Mirjam (38) a dceři Anastázii, uklidil se do kanceláře produkčního Divadla Kalich a na internetu zjišťoval sledovanost své reality show Peklo s Landou.
,,Dan je prostě takový, za ta léta jsem si už zvykla," prohlásila suše Mirijam na party po premiéře Tajemství. A zatímco Dan surfoval po netu, Mirijam se věnovala hercům muzikálu. Nejdelší dobu v její náruči setrvala zpěvačka Lucka Vondráčková
" Mirijam je úžasná žena, jsem ráda, že jsme kamarádky," tvrdí Lucka, která se s režisérkou spřátelila během natáčení filmu Kvaska. A vzhledem k tomu, že Mirijam podle Kvasky připravuje muzikál, je téměř jisté, že stejně jako ve filmu bude mít Lucka i na prknech Divadla Kalich hlavní roli.
"Samozřejmě bych byla ráda, ale zatím je předčasné o tom mluvit," říká vyhýbavě zpěvačka, která si neodpustila poznámku, že chlapa pořád nemá a ani žádného nehledá.
Návrat muzikálového dramatu Daniela Landy Tajemství na repertoár pražského Divadla Kalich doprovázelo předání multiplatinových desek za prodej CD a DVD s tímto titulem. Ke slavnostnímu aktu došlo přímo na jevišti v rámci závěrečné děkovačky za přítomnosti všech herců, ale bez účasti samotného autora, kterého zdržela práce v nahrávacím studiu na připravovaném albu. Za Landu si vzácné trofeje převzala jeho manželka, režisérka Tajemství Mirijam Landa a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek.
*Zdroj www.super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.