Vondráčková: Vím, že nejsem kráska!

6. dubna 2008 v 14:31 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
K sedmadvacetileté Lucii Vondráčkové se docela dobře hodí přídomek multifunkční. Její pole působnosti je totiž opravdu široké. Přesto je ale hlavně zpěvačkou a herečkou. V exkluzivním rozhovoru na sebe prozradila čeho se bála, když přebírala bronzového slavíka, s čím si jako malá hrála a také proč nebere role v seriálech.
V loňském roce vám vyšlo nové CD s názvem Pelmel, které je vyloženě pelmelem vašich hitů od roku 1993 až do roku 2006. Fanoušci si jistě přijdou na své. Kterou píseň byste ale doporučila, aby si jako první pustil ten, který vaši tvorbu nezná?
To by záleželo, jestli má radši folkovější nebo tanečnější scénu. Obě hudební možnosti se od začátku naší tvorbou linou jako červená nit. Takže těm, co mají radši kytarovky určitě Lásku na 100 let a Santa Fé. Ty mám moc ráda. A tanečnější týpky bych poslala do klubu, kde je hafo lidí a pustila nějaký remixy z poslední doby. Třeba Markytánku. Ta je nabíjející.
S vervou sobě vlastní se podle všeho naplno věnujete zpěvu, herectví, dabingu, studiu, tanci, cestování, chůzi, četbě, dobrému jídlu, rodině, přátelům... Vynechala jsem něco?
To nejde stihnout všechno najednou. Všechno pěkně přiměřeně, přiměřeně. A když je hotovo, tak zabouchnu dveře a jdu s kámošem do kina. Teď se třeba těším na Willa Smithe. Toho mám ráda, protože má rád sci-fi.
* Zdroj:www.bleskove.centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.