Červen 2008

Omluva

28. června 2008 v 9:06 | B.A.R.Č.A.
Ahojky,budu muset na chvíli pozastavit blogísek...To víte jsou prázdniny a chci si užívatsluníčka....Paparazzi fotk a všechny aktuální věci sem samozřejmě přidám....no tak to je asi vše strašně se omlouvám....Jo a fotku měsíce samozřejmě přidám hned prvního... :O)

O divadelní Kvasce zatím nemluvím

25. června 2008 v 17:57 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
Praha - Nedávno vydala Lucie Vondráčková nové album s názvem Fénix. Po křtu aleneodpočívá a hned se vrhá do další práce.
Po prázdninách bude mít premiéru muzikál Dana Landy Touha. Ten z filmové verze, promítané pod názvem Kvaska, na divadelní prkna převede manželka zpěváka, režisérka Mirjam Landa.
Lucie v něm opět ztvární hlavní roli. O tom, jak se na ni připravuje, zatím nechtěla nic prozradit.
Na jevišti bude muzikál samozřejmě vypadat trochu jinak než v divadle, přibyla například spousta tancování.
"Zatím zvolna pilujeme s Pavlem Strouhalem choreografie. Premiéra je až v září, takže nejintenzivnější práce nás čeká o prázdninách," řekla zpěvačka.
Click na celý článek...!

Eso 21.6.2008

25. června 2008 v 17:54 | B.A.R.Č.A. |  Eso
ZDE se můžš na stránkách novy mrknout na Eso s Lucinkou...

o.5 HODNOŤ

25. června 2008 v 17:50 | B.A.R.Č.A. |  Módní policie-HODNOŤ
Lucka zvolila úžasné legíny, které teď frčí ve všech barvách. K tomu naprosto geniálně vybrala zlatavé balerínky a zlatavý top, zakončený krátkou sukýnkou. Celkově je vidět, že Lucka nenechala nic náhodě a pořádně si u oblékání vyhrála. Mám na mysli líčení i čelenku ve vlasech. Dokonalá je i černá bunda.
Já dávám Lucce 1***,protože se mi tenhle model strááášně líbí...

o.1Wally

25. června 2008 v 12:47 | B.A.R.Č.A. |  Wallpers

Vondráčková: Vím, že nejsem kráska!

22. června 2008 v 18:38 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
K sedmadvacetileté Lucii Vondráčkové se docela dobře hodí přídomek multifunkční. Její pole působnosti je totiž opravdu široké. Přesto je ale hlavně zpěvačkou a herečkou. V exkluzivním rozhovoru na sebe prozradila čeho se bála, když přebírala bronzového slavíka, s čím si jako malá hrála a také proč nebere role v seriálech.
V loňském roce vám vyšlo nové CD s názvem Pelmel, které je vyloženě pelmelem vašich hitů od roku 1993 až do roku 2006. Fanoušci si jistě přijdou na své. Kterou píseň byste ale doporučila, aby si jako první pustil ten, který vaši tvorbu nezná?
To by záleželo, jestli má radši folkovější nebo tanečnější scénu. Obě hudební možnosti se od začátku naší tvorbou linou jako červená nit. Takže těm, co mají radši kytarovky určitě Lásku na 100 let a Santa Fé. Ty mám moc ráda. A tanečnější týpky bych poslala do klubu, kde je hafo lidí a pustila nějaký remixy z poslední doby. Třeba Markytánku. Ta je nabíjející.
S vervou sobě vlastní se podle všeho naplno věnujete zpěvu, herectví, dabingu, studiu, tanci, cestování, chůzi, četbě, dobrému jídlu, rodině, přátelům... Vynechala jsem něco?
To nejde stihnout všechno najednou. Všechno pěkně přiměřeně, přiměřeně. A když je hotovo, tak zabouchnu dveře a jdu s kámošem do kina. Teď se třeba těším na Willa Smithe. Toho mám ráda, protože má rád sci-fi.
Kdy si takzvaně dobíjíte baterky?
O Vánocích přece. :-) A pak taky na cestách s Intactem. To je moje energetická inspirace. Jedu pryč a problém, který se zdál neřešitelný, je najednou po příjezdu zpátky jako prkotinka. Každá cesta ven dává nadhled. Stačí jet třeba na půldne na Karlštejn.
Čím se cítíte být víc? Herečkou, nebo zpěvačkou?
Myslím, že se to konečně propojuje. Ale trvalo to. :-) Někdo říkal, že trpělivost růže přináší. Řekla bych, že taky určitou harmonii a klídek. Nic neuteče.
Jste čerstvou držitelkou bronzového Českého slavíka. Co jste si jako první pomyslela, když vyhlásili vaše jméno?
Že určitě zakopnu. Když ne cestou na jeviště, tak na té stezce zpáteční. Byl to pro mě ten nejrychlejší a zároveň nejdelší okamžik večera.
S vaší tetou Helenou Vondráčkovou nejste v kontaktu kvůli rodinným sporům. Dokážete si představit situaci, která by dala vás dvě dohromady?
To nevím.
Cítila jste zadostiučinění, když jste si uvědomila, že jste Helenu Vondráčkovou porazila v prestižní anketě?
Ne. Na tohle jsem nemyslela. Přemýšlela jsem, kolik práce tomu všemu předcházelo.
Se svými rodiči tvoříte pracovní tým. Společně pracujete na vašich deskách. Kdo má v téhle trojici hlavní slovo??
Click na celý článek

Lucka a její přítulná fanynka...

22. června 2008 v 15:47 | B.A.R.Č.A. |  Fotografie
*Zdroj:super.cz

ČT+

22. června 2008 v 14:41 | B.A.R.Č.A. |  2008Děti slavných kdo uspěl a kdo ne??

22. června 2008 v 14:25 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
Slavná popová diva Helana Vondráčková je její teta a Lucie jde v jejích šlépějích. Také zpívápopové písničky, dokonce už od nějakých dvanácti let, a je překvapivě také monstrózně úspěšná. Vždy, když vydá nějaké CD, ať je to třebas jen výběr Best Of, téměř pokaždé se její album zařadí mezi vůbec nejprodávanější v daném týdnu. To je sakra úspěch. Lucie Vondráčková se navíc, na rozdíl od Heleny, etablovala také jako herečka a vystupuje i v muzikálech a v divadle. Ještě pár let, a Lucie Vondráčková bude snad ještě slavnější než Helena!
*Zdroj: pikant.centrum.cz

Lucka fotky 1993-1996

21. června 2008 v 19:22 | barush-qaa |  Malá Lucka
Click na celý článek

ABECEDNÍ SEZNAM PÍSNIČEK

21. června 2008 v 17:22 | B.A.R.Č.A. |  Extra
Absolutní absurdistán
Archanděl
Atlantida
Až ráno
Click na celý článek

CD Fénix

20. června 2008 v 22:26 | barush-qaa |  Články & Novinky

Lucka Vondráčková o vztazích: Míša Dlouhý byl fajn

20. června 2008 v 22:20 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (27) v poslední době šlape na paty své tetěHeleně (60). Na posledním Českém slavíku se dokonce dostala před ni! Není také žádným tajemstvím, že u Vondráčků stále hoří válka mezi Helenou, Martinem Michalem (49) a rodinou hudebníka Jirky Vondráčka (58), který je Lucčiným otcem. I proto Nedělní Aha! Lucii položilo tři bleskové otázky.
Těší vás, že jste v Českém slavíku porazila svoji tetu Helenu?
"Rozhodně jsem to nebrala jako zadostiučinění. Nedělám muziku, abych kohokoli porážela. Chci, aby se naše písničky dostaly k posluchačům. Aby je měli rádi a aby se s nimi mohli ztotožnit. To, že dostanete cenu je příjemné, ale není to můj cíl."
Mezi vaše známosti patřily známé tváře, například herec Michal Dlouhý nebo zpěvák Richard Krajčo. Jak ně vzpomínáte?
"Michal Dlouhý - Desdemono Othelovský. (smích) Naposledy jsme spolu hráli na Hradě a bylo to moc fajn. Jsme kamarádi a vážím si ho."
Cítíte se víc jako herečka, nebo zpěvačka?
"Jak kdy. V divadle na zpívání zapomenu. A pak při hudebním vystoupení jsem zase jiná… A po přejezdu na natáčení filmu, který teď točím, se zase ráda proměním. Jsem obojživelník. Jsem ale šťastná, že takovou práci dělám. Že potkávám zajímavé lidi, že můžu pracovat na projektech, které mě něčím osloví a nemusím vystupovat tam, kde mě to až zas tak netěší."
*Zdroj: ahaonline.cz

Lucka & Leoš Mareš

20. června 2008 v 22:09 | barush-qaa |  Lucka a jiné celebrity

Zítřejší ESO: Lucka si připravila speciální vystoupení

20. června 2008 v 22:04 | barush-qaa |  Články & Novinky
Lucie Vondráčková se coby host předposledního prázdninového Esa ocitne v záplavě festivalů a červených es. Těšte se i na kapelu Ready Kirken.

Lucie natočila zpola novinkové a napůl remixové dvojcédéčko Fénix. Zpěvačka nám v zákulisí prozradila, že na své novince pracovala dva roky a najdete na něm duet s Petrem Bendem neboPetrem Kocmanem.

"Já jsem sama zvědavá, co mě čeká v létě. Když se deska dokončí, tak přestane být stoprocentně vaše, už je posluchačů. A teď záleží na tom, co jim se bude líbit a na co tím pádem uděláme videoklip," popisuje své hudební plány Lucka. Její slova potvrzuje i klip k písničce Fénix, který si na internetu vybrali sami fanoušci.

Lucie si pro diváky Esa nachystala speciální vystoupní, tak si ho nechte v sobotu v 8:40 ujít. Na skok dorazí i kapela Ready Kirken, která odhalí své plány na léto i podzim.

Za týden se těšte na další nálož červených es a druhou porci vstupenek na letní festivaly. Průvodcem bude kromě Leoše Mareše tradiční předprázdninový host Patrik Hezucký.
Zdroj: fanclub.lucievondrackova.cz

Lucka & Petr Bende

20. června 2008 v 21:59 | barush-qaa |  Lucka a jiné celebrity

...vs.Christina Aguilera

19. června 2008 v 13:52 | barush-qaa |  Lucka vs...
Tady máte tři fotky,na kterých se Lucka až podivuhodně podobá super zpěvačce Christině Aguileře...
Na vystoupení s Petrem Bendem zpívala Lucie píseň"Láska na 100 let" to je zajímavé,že měla korunku v hlavě a jéé Christina si ji vzala o pár let dřív hned několikrát,třeba na téhle fotce je zrovna na pláži.....

CD Fénix se dá koupit od 23.6.

18. června 2008 v 18:36 | B.A.R.Č.A. |  Články & Novinky
Tady si můžete zakout CD Fénix od 23.6. 2008...Stojí: 279 Kč...
Tady je výběr na 2 CD:¨