Zítřejší ESO: Lucka si připravila speciální vystoupení

20. června 2008 v 22:04 | barush-qaa |  Články & Novinky
Lucie Vondráčková se coby host předposledního prázdninového Esa ocitne v záplavě festivalů a červených es. Těšte se i na kapelu Ready Kirken.

Lucie natočila zpola novinkové a napůl remixové dvojcédéčko Fénix. Zpěvačka nám v zákulisí prozradila, že na své novince pracovala dva roky a najdete na něm duet s Petrem Bendem neboPetrem Kocmanem.

"Já jsem sama zvědavá, co mě čeká v létě. Když se deska dokončí, tak přestane být stoprocentně vaše, už je posluchačů. A teď záleží na tom, co jim se bude líbit a na co tím pádem uděláme videoklip," popisuje své hudební plány Lucka. Její slova potvrzuje i klip k písničce Fénix, který si na internetu vybrali sami fanoušci.

Lucie si pro diváky Esa nachystala speciální vystoupní, tak si ho nechte v sobotu v 8:40 ujít. Na skok dorazí i kapela Ready Kirken, která odhalí své plány na léto i podzim.

Za týden se těšte na další nálož červených es a druhou porci vstupenek na letní festivaly. Průvodcem bude kromě Leoše Mareše tradiční předprázdninový host Patrik Hezucký.
Zdroj: fanclub.lucievondrackova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tady Lucka???

Ano 80.3% (114)
Ne 19.7% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.