Nevím jak na nevěru reagovat

21. září 2008 v 11:08 | barush-qaa |  Články & Novinky
PRAHA - Za necelý týden, v pátek 26. září, se televizním divákům představí první díl seriálu
Nemocnice na kraji města - Nové osudy. Jak sám název napovídá, jedná se pokračování jednoho z nejúspěšnějších českých seriálů všech dob. V jedné z rolí se objeví i zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (28) jako Linda Svatopluková, dcera starosty města Bor. Roli prý vzala ihned a nejvíc ji údajně bavilo natáčení s Jiřím Bartoškou (61)...
Lucko, jak jste reagovala na to, když vám roli dcery starosty nabídli?

"Byla to pro mě čest. Líbil se mi scénář a brala jsem to jako ideální příležitost vyzkoušet si práci na seriálu."
Váhala jste dlouho, než jste na to kývla? "Ani ne! Volal mi přímo pan režisér Polesný, se kterým jsem už delší dobu chtěla pracovat. Má za sebou spoustu skvělé práce a herec mu může věřit."
Jak byste Lindu Svatoplukovou popsala? "Ví, co chce a co ne! Ale nepočítá s tím, že jde někdy život jinudy než si představujeme."
Objevila se ve vaší roli situace, kterou moc dobře znáte ze svého života? "Třeba rozchod, který není fér!"
Linda je v seriálu podváděná. Jaký máte názor na nevěru, odpustila byste ji? "To netuším! Člověk neví, jak zareaguje v krizové situaci."
Jednou z Lindiných vlastností je žárlivost, jste žárlivá?"Neřekla bych, že je Linda žárlivá! Jen cítí, že její kluk není s ní, i když jsou ve stejném pokoji. To si nikdo nezaslouží!"
Kdy jste se při natáčení nejvíce zasmála? "Když se točilo s panem Bartoškou. Je skvěle nad věcí. Umí všechno brát s nadhledem a přitom se soustředit, když je třeba. Prima táta to byl!" (směje se)
Vůbec, jak v reálném životě snášíte nemocniční prostředí? "Je tam větší klid a ticho než v uspěchaných městech. A taky vám tam dojde, které věci v životě jsou důležitý a koho máte rádi a netrávíte s ním tolik času, kolik byste mohli."
*Zdroj:aha-online.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti Lucie

Ano 79.2% (38)
Ne 20.8% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.