Táta od Lucinky : Rakovina zlomila celou rodinu

11. října 2008 v 10:06 | barush-qaa |  Články & Novinky
Informace o rakovině Jiřího Vondráčka (58) zasáhla celou jeho rodinu. Jeho dceru, zpěvačku
Lucii Vondráčkovou (28), i sestru, pěveckou hvězdu Helenu (61). Nemoc, s níž Jiří poprvé bojoval před lety, se totiž měla nedávno vrátit. "Neřeknu vám, jestli nyní mám opět nádor, nebo ne," mlží sám Vondráček. Mezi řádky se dá vyčíst, že jeho
zdravotní stav úplně v pořádku není. "Táta je opravdu silný člověk," říká k tomu bez podrobností Lucie. A Helena? "Ať jsou teď naše vztahy jakékoli, držím mu pěsti, aby byl zdravý," vzkazuje.

"Před patnácti lety jsem rakovinu měl. Je to pravda. Uřízli mi nádory a v té době to bylo v pořádku, ale neřeknu vám, jestli nyní mám opět nádor, nebo ne. Měli bychom se spíš bavit o tom, co dělám, než o nemoci. Mám třeba kus uřízlé nohy, protože když jsem byl malý, tak mi ji přejelo auto. Ale o tom se také nechci bavit," vyhýbá se odpovědi na přímou otázku sám Jiří Vondráček. Jisté je jedno. Člověk, který se už jednou s rakovinou popral a zvítězil, už navždy žije s Damoklovým mečem nad hlavou.
Ke stavu Jiřího Vondráčka se včera pro deník Aha! vyjádřila i jeho dcera Lucie Vondráčková. "Celá rodina ho během léčby podporovala, je to opravdu silný člověk. Táta už má ale všechno za sebou, je vyléčený," věří mladá zpěvačka a herečka. Přání otcem myšlenky? Nebo neví Lucka všechno? Podle informací deníku Aha! totiž její tatínek s nemocí bohužel stále bojuje.
Bratrův osud není lhostejný ani Heleně Vondráčkové, přestože spolu už řadu let vedou vážné spory a nemluví spolu. "Ať jsou naše vztahy jakékoli, držím mu pěsti, aby byl zdravý," nechala se slyšet Helena. A podle informací deníku Aha! držení palců není vše, co Helena dělá. Dokonce se měla radit s několika lékaři, které se pokouší bratrovi dohodit.
Vážná nemoc Jiřího Vondráčka vyšla najevo díky připravované knize Lesk a špína showbyznysu, tedy vzpomínkám manžela Heleny Vondráčkové Martina Michala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cjnh cjnh | 5. ledna 2010 v 16:10 | Reagovat

:-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.