Lucka trpí únavou!

17. listopadu 2008 v 11:29 | barush-qaa |  Články & Novinky
Lucie Vondráčková na sobě nerada nechává něco znát. Únava v očích je ale patrná.
Lucie Vondráčková (28) by potřebovala pauzu. Jak sama přiznala práce a zkoušení ji poslední dobou plně vyčerpává a potřebovala by si odpočinout.


"Byla jsem teď nějakou dobu v Londýně a ještě jsem pak pokračovala i dál, takže jsem si trochu odpočinula, ale potřebovala bych tak dva roky prázdnin. Jsem unavená," řekla Lucie.

O Vondráčkovou si v poslední době dělá starosti i její okolí. Úspěšná a nadaná zpěvačka
i herečka je totiž známá jako jedna z nejpracovitějších a nejpečlivějších osobností českého showbyznysu. Na každé představení a koncert se tvrdě připravuje. Je dokonalá a precizní. Nic nenechá náhodě.

"Díky své pracovitosti také dosáhla úspěchu, jakého dosáhla," pěl ódy na sympatickou Lucku jeden z jejích kolegů. Kromě toho, že hraje v divadle, trénuje taneční sestavy na pěvecká vystoupení a je žádaná i na filmové role, se sama zdokonaluje v jazycích, které ji baví a kvůli nimž tráví pravidelně i nějaký čas v zahraničí.

Úspěch však má i své stinné stránky, které v Lucčině případě zasahují právě do jejích lásek. Ta poslední s krasobruslařem Tomášem Vernerem (22) podle informací ztroskotala právě na velkém vytížení zpěvačky i úspěšného sportovce. Lucie sice jakékoliv informace ohledně přítele nekomentuje, ale připou­ští, že jsou výborní kamarádi a dokonce spolu natočili i videoklip. Zda je však mezi nimi stále něco víc než jen přátelství, to lze jen těžko odhadovat...

*Zdroj:lucievondrackova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaKyseQ<3 - tvé eSBé *MTMMMR* MaKyseQ<3 - tvé eSBé *MTMMMR* | Web | 17. listopadu 2008 v 23:33 | Reagovat

oojko....chudak

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.