Slavíka dostala za pilnou práci....

21. prosince 2008 v 18:56 | barush-qaa |  Články & Novinky
Druhé místo v dámské kategorii si letos v anketě Český slavík odnesla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (28). Oproti minulému roku si tak polepšila o jednu příčku. Počtem získaných bodů překonala dokonce i kapelu Kabát, která v kategorii Skupina obdržela Zlatého slavíka.

Na první pohled nevypadala zpěvačka moc šťastně. Krátce před ceremoniálem totiž dostala chřipku a celý večer jen posmrkávala. Ve skutečnosti ale měla z ceny velkou radost. Po celý rok totiž pilně pracovala a výsledek se dostavil.

"Ještě jsem sice neměla možnost letošní rok rekapitulovat z větší perspektivy, ale jedno je jisté, byl určitě hodně pracovní. Mám velkou radost z CD, které se nám podařilo vydat, protože to byl doslova záhul. Udělali jsme to jako dvojcédéčko, což znamená i dvakrát více práce, než je obvyklé. Tím spíš jsem ráda, že si posluchači začínají písničky pomalu nacházet," svěřila se Korzu Lucie, která i v příštím roce plánuje pokračovat ve stejném tempu.


"Určitě budu pokračovat ve věcech, které mě těší a které dělám celý život. Chystám také spoustu nových projektů, ale zatím je ještě nechci prozrazovat. Tenhle rok mě naučil dávat si pozor na to, co říkám, a neprozrazovat nic ještě dřív, než je to hotové. Vždycky jsem myslela, že to dodržuji. Ale letos jsem zjistila, že i když se deska už točí, ještě není vyhráno," říká poučená Lucie, která si do budoucna stanovila jasný cíl.

"Nevyplácí se na něco spěchat. Když totiž nějaká věc pokračuje pomalinku, je pak o to stabilnější. Já jsem letos poznala spoustu nových lidí, kterých si vážím. Měla jsem možnost spoustu věcí se naučit a spoustu věcí si přečíst. Nechám se tedy překvapit, co mě příští rok čeká," říká stříbrná Slavice, která účinkuje v Divadle Kalich v muzikálu Touha.
*Zdroj: volny.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.