Září 2009

KONEC

22. září 2009 v 17:59 | Barush

MOVED... VISIT MY WEBSITE ABOUT ROBSTEN

Barush

!THE END!

16. září 2009 v 16:43 | barush-qaa
A tentokrát už doopravdy!Mrzí mě to,ale za ty měsíce,se prostě hodně věcí změnilo a k těm důvodům,kvůli kterým jsem zde dala HIATUS přibyly ještě další.Tento blog už prostě pro mě není na vrcholu žebříčku hodnot.Jak víte rozjela jsem nový projekt a ten mě doopravdy baví,navíc teď vymýšlím další novou věc , která mě určitě také bude bavit více než toto.Neznamená to,že se mi už Lucka nelíbí,ale mít blog o české celebritě,to už prostě není nic pro mě,já chci dávat photoshooty,candids,magazines a různé věci o stylu a to se mi tady neumožňuje.
Pár důvodů jsem vám už napsala před chvilkou,ale ty nejpodstatnější.....
1. Novinky
O fotkách už ani nemluvím,ale novinky ze světa českých celebrit jsou na úrovni 0.Lucka má prostě své soukromí a jakákoli novinka z její strany,je vždy pouze bulvární (lži),anebo velice zajímavé novinky,které přicházejí lidově řečeno "jednou za uherský rok".

2.Další změny
Tak jak tento blog už bohužel není ani Lucka na mém žebříčku hodnot tak vysoko.Vždycky jsem jí byla doslova posedlá,ale od "HIATUSU" jsem poznala i jiné zajímavé věci,kterých se teď držím více...Už dřív jsem měla ráda např.seriál PŘÁTELÉ,nebo Heatha Ledgera,ale nikdy by mě nenapadlo,že se mi bude líbit i jiná hudba než ta od Lucky. Jsem vlastně i trochu ráda,že jsem z toho svého mini světa okolo Lucky vypadla.
Všechno jednou skončí,tento web vydržel víc než rok a já jsem i tak šíleně moc ráda,že jste sem chodili.Vše komentáře mě těší i teď,bez vás bych to tu nikdy neměla a skutečně DÍKY.
Když už jsem to zmínila měla bych samozřejmě poděkovat.
1.čtenářům
Ano!V tuto chvíli (15.9.2009,18:04) vás tu bylo 32 427 a za takovéto číslo nestačí jen díky.
Nedokážu ani posat jak moc jsem nadšená takže DĚKUJI.

.....Jako poděkování i v jiných jazycích XD.....

THANK YOU,ДЗЯКУЙ,TÄNAME,ありがとう,MERCI

Nejzmiňovanější holka,která tu kdy byla,odkaz na ni je v každém layoutu (i teď).Kdyby nebylo mé sestry Markéty blog by nikdy nebyl,anebo by byl,ale takový,že by jste o něj neměli nikdo zájem.Markétka je můj nevětší vzor jak na internetu tak v reálném životě.Je tu pro mě vždy,pokaždé m poradí a kdyby nebylo její úžasné vynálezavosti a šikovnosti,tak bych doopravdy neměla nic,za co teď můžu být pyšná.Všem bych přála tak úžasnou sestru jako mám já,ikdyž mi občas HODNĚ leze na nervyje skvělá a moc si jí vážím. takže díky MAKKY.

3.Affiliates
I po mém pozastavení si mne většina stránek nechala v seznamu SB.Všem chci hrozně moc poděkovat,byli jste úžasní,vím,že nemohu vypsat všechny,ale alespoň pár webů.

Skvělá holka,která neopomenula jediný článek,který okomentovala.Tolik komentářů názorů jsem od jednoho člověka nedostala.Máš nádherný blog o úžasném herci a já ti moc DĚKUJU za to,že jsi zde byla mé aff.

Tento blog mám doopravdy ráda,stejně jako majitelku osobně,má skvělé články a její práce je doopravdy úžasná.DÍKY

c.)Sue
Sue znám už od té doby,kdy blog o Jenn,s kterým jsem spřátelená neměla.Kdysi jsem s ní totiž spřátelila se svým blogem o FRIENDS.Už dlouhou dobu tudíž sleduji její práci a jsem doopravdy nadšena jak grafika tak tvorba několika webů jí jde na 1* XD.DÍKY

d.)jelikož nemůžu vypisovat všechny dám alespoň pár ikonek.DĚKUJI VŠEM!

Photobucket
Photobucket

Celý tento článek a i design svědčí otom,že už tento blog neholám dělat.Ale mě osobně můžete náleznout zde:makky:

1.)FRIENDS
JIž zmiňovaný web o seriálu PŘÁTELÉ,je to můj koníček a PŘÁTELE prostě zbožňuju,je to nejlepší seriál a nepokračovat v této tvorbě by byla veliká škoda.Mám je moc ráda a ke mě to prostě tak nějak patří,takže kdyby tady byl nějaký fanoušek FRIENDS můžete se podívat,po případě spřátelit ....

2.)Emma
Můj nyní hlavní web o talentované představitelce Hermiony Granger z filmů o Harry Potterovi Emmě Watson.Tato tvorba mě velice baví,je zde hromada informací a doopravdy mo fotek,což já strašně ráda přidávám,takže toto j web,kde mě naleznete ne¨jčastěji online.

3.)Xtina....web od Makky
Doporučuji,je skvělý.

4.)Já & weby
Nyní plánuji jednu takovou věc,ještě to není definitivní,ale kdyby bylo budu informovat....